شرکت ویستا دارو تجهیز گستر با در اختیار داشتن نیروی انسانی متخصص و با تجربه و با در اختیار داشتن فضای مناسب انبار دارویی، رعایت استانداردهای جهانی انبارش دارو (GSP)، قابلیت سیستم شناسایی و ردیابی کالا، قابلیت کنترل دما و رطوبت به صورت آنلاین ، برخوردار از سیستم آلارم سردخانه می باشد.

شرکت ویستا دارو تجهیز گستر در تاریخ ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ تحت شماره ۷۰۵۷ در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری شهریار به ثبت رسیده است و از فروردین سال ۱۳۹۸ به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نموده.
این شرکت در ابتدای امر با توزیع در استان تهران آغاز به فعالیت نموده و هم اکنون دارای پوشش کلیه استان های کشور از طریق نمایندگی های خود می باشد.
شرکت ویستا دارو تجهیز گستر به عنوان یکی از شرکتهای بخش خصوصی وارد کننده  دارو و مواد اولیه داروسازی و مکمل های دارویی، تجهیزات پزشکی و قطعات یدکی ، تجهیزات آزمایشگاهی، تجهیزات دندان پزشکی ، محصولات آرایشی و بهداشتی در ایران بوده و ماموریت خود را بر اساس توزیع و فروش اقلام وارداتی خود به بیمارستان ها، داروخانه ها، مراکز درمانی ، کارخانجات داروسازی ، شرکتهای مجاز پخش دارو و سایر مشتریان مورد تائید مراجع ذیصلاح ، با کیفیت مطلوب و براساس حقوق و قوانین ملی و استاندارد های بین المللی و با شعار سازمانی ” شرکت ویستا دارو تجهیز گستر ، پیام آور سلامت فرد ، خانواده و جامعه ” بنیان گذاری گردیده است.
مدیریت شرکت خود و تمامی پرسنل را متعهد برای پیشبرد اهداف کیفی حاصل از راهبردهای زیر به منظور برآورده سازی الزامات و خواسته های این استاندارد می داند:
۱-  تلاش مستمر به منظور کسب رضایت مشتریان گرامی از طریق عملکرد بهینه در انتخاب محصولات با کیفیت کمپانی های معتبر بین المللی
 ، فعالیت ها و خدمات سازمانی بهینه در واردات و توزیع محصولات در کشور و توسعه سیستم های بازخورد و رضایت سنجی مشتریان و مشتری مداری.
۲-  بکارگیری سرمایه انسانی متعهد، متخصص، کارآمد و با حرکت به سوی گسترش در جهت دسترسی آسان، سالم و سریع مشتریان و افراد تحت مداوا به محصولات با کیفیت  و امکانات نوین دارویی ، تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی پیشرفه با بکارگیری تحقیقات مستمر ، دانش و فنآوری روز دنیا و بهره گیری از ناوگان حمل و نقل مجهز.
۳- همچنین این شرکت دارای فرآورده های یخچالی (زنجیره سرد) می باشد و همکاری با  شرکت های پخش دارویی مجاز و اخذ درخواست از مشتریان توسط نمایندگان شرکت بصورت حضوری با بهره گیری از فنآوری نوین و همچنین ارسال اقلام موجود درخواستی مشتریان در کمتر از 24 ساعت ، مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار داده است.